Książki o dietach i zdrowym odżywianiu

W szybkim tempie życia, dbanie o swoje zdrowie i właściwe odżywianie staje się coraz bardziej istotne. Wraz z rozwojem społeczeństwa i dostępem do coraz większej ilości informacji, wiele osób szuka skutecznych sposobów na utrzymanie zdrowego stylu życia. Książki o dietach i zdrowym odżywianiu stanowią niezastąpiony przewodnik dla tych, którzy pragną zgłębić tajniki zrównoważonej diety oraz poznać zasady, które mogą pozytywnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie. Sprawdź, jak dbać o swoje menu w księgarni internetowej Vivelo.

Książki o dietach i zdrowym odżywianiu — nie tylko dla osób będących na diecie

Dieta i zdrowe odżywianie to tematy, które często kojarzą się z osobami starającymi się utracić wagę lub prowadzącymi aktywny tryb życia. Niemniej jednak, książki poświęcone tej tematyce nie są przeznaczone wyłącznie dla osób, które aktywnie stosują dietę. Są także cennym źródłem wiedzy dla każdego, kto pragnie dbać o swoje zdrowie, poprawić samopoczucie i prowadzić bardziej świadomy tryb życia.

To także wskazówki i praktyczne porady zawierające zaplanowany jadłospis ze zdrowymi przepisami w zależności od prowadzonego stylu życia. Jeśli chcesz poznać zasady zdrowego odżywiania, zrzucić zbędne kilogramy, poznać własne ciało i swój organizm oraz kształtować pozytywne nawyki i zrównoważone podejście do odżywiania, sprawdź pozycje dostępne w księgarni online Vivelo.

Zdrowe odżywianie — książki ze zdrowymi i sprawdzonymi przepisami

Dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu niezbędne jest utrzymanie wszystkich niezbędnych składników, czyli białek, cukrów, tłuszczy i witamin na odpowiednim poziomie. Dlatego tak ważne jest wiedza dotycząca właściwego komponowania posiłków i odżywianie oparte na wynikach badań laboratoryjnych. W księgarni internetowej Vivelo znajdziesz pozycje z przepisami i poradami, które dotyczą konkretnej jednostki chorobowej np. cukrzycy, łuszczycy czy choroby Hashimoto. Jeśli borykasz się z zespołem policystycznych jajników PCOS również znajdziesz coś dla siebie.

Książki o zdrowym odżywianiu przydadzą się również w leczeniu insulinooporności i schorzeń dermatologicznych. Dzięki nim poznasz sprawdzone wskazówki i przepisy na obniżenie stężenia glukozy we krwi oraz możesz w łatwy sposób poprawić wygląd skóry. Dużą popularnością cieszy się również dieta ketogeniczna, warzywno-owocowa czy niskotłuszczowa. Wybrane książki o odżywianiu zawierają receptury w zgodzie z daną dietą.

Książki o dietach i zdrowym odżywianiu — po które pozycje warto sięgnąć?

Nasze zdrowie fizyczne i psychiczne zależy w dużej mierze od jakości i rodzaju spożywanych produktów. Odkryj odżywianie oparte na świadomie podejmowanych decyzjach żywieniowych razem z księgarnią online Vivelo. Szczególnie polecamy następujące pozycje: "Opanuj cukrzycę", "Hipercholesterolemia", "180 dań do pudełka Hashimoto" czy "Dieta ketogeniczna po pięćdziesiątce". Bogata oferta rozmaitych pozycji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uznaniem cieszy się także "Dieta okienkowa", która opisuje pozytywny wpływ postu przerywanego oraz korzyści zachodzące w organizmie człowieka po jego zastosowaniu. Książka napisana jest lekkim i przystępnym językiem, a sama autorka podaje kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów na zdrowe i smaczne dania. Co więcej, znajdziesz tam także przykładowe zestawy żywieniowe dla różnych typów diet okienkowych.

Dzięki wiedzy zawartej w tych książkach możemy podejmować dobre decyzje dotyczące naszej diety, co z kolei przyczynia się do poprawy jakości naszego życia na wielu płaszczyznach. Dlatego też warto sięgnąć po książki o dietach i zdrowym odżywianiu, by rozpocząć fascynującą podróż ku lepszemu zdrowiu i samopoczuciu.

Więcej

Książki o dietach i zdrowym odżywianiu

(371)

Sortuj:
 1. Opanuj cukrzycę
  Opanuj cukrzycę
  49,99 zł Special Price 34,76 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,48 zł
 2. Pory roku na talerzu
  Pory roku na talerzu
  29,90 zł Special Price 20,17 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,93 zł
 3. Stambuł do zjedzenia
  Stambuł do zjedzenia
  99,99 zł Special Price 69,56 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 63,66 zł
 4. Italia do zjedzenia
  Italia do zjedzenia
  99,99 zł Special Price 69,56 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 63,66 zł
 5. Lunchbox na każdy dzień Nowe przepisy
  Lunchbox na każdy dzień Nowe przepisy
  54,99 zł Special Price 37,65 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,99 zł
 6. Celiakia Życie bez glutenu
  Celiakia Życie bez glutenu
  52,90 zł Special Price 36,79 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,69 zł
 7. Hashimoto Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie
  Hashimoto Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie
  49,99 zł Special Price 34,23 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
 8. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej w postaci płynnej
  Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej w postaci płynnej
  42,90 zł Special Price 29,84 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,79 zł
 9. Choroba nowotworowa Dieta i jadłospisy
  Choroba nowotworowa Dieta i jadłospisy
  42,00 zł Special Price 29,21 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,74 zł
 10. 180 dań do pudełka Hashimoto
  180 dań do pudełka Hashimoto
  24,99 zł Special Price 17,87 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,81 zł
 11. Porady Lekarza Rodzinnego Nadciśnienie Zdrowa dieta
  Porady Lekarza Rodzinnego Nadciśnienie Zdrowa dieta
  4,90 zł Special Price 4,85 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,55 zł
na stronę