Zdrowie i uroda, książki o zdrowiu

Zdrowy styl życia, redukcja stresu, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie umysłu i naturalną odporność – to zagadnienia cieszące się rosnącym zainteresowaniem w dzisiejszym, zabieganym świecie. W kategorii Zdrowie i uroda znajdziesz niejedną książkę, która zabierze Cię w podróż przez tajniki dobrej kondycji fizycznej, psychicznej i duchowej. Będzie nie tylko źródłem informacji, ale także motywacją, aby zacząć dbać o siebie.

Zdrowie człowieka w książkach

W naszym asortymencie znajdziesz książki, które skupiają się na różnych dziedzinach zdrowia — od aktywności fizycznej i prawidłowej diety, po praktyki medytacyjne, poradniki dotyczące dbania o urodę, włosy oraz psychiczny dobrostan.

Jak wiemy, zdrowie to nie tylko brak chorób czy bólu — to także równowaga emocjonalna, spokój ducha, radość i energia do działania. Bez troski o podstawy, jakimi jest regeneracja, sen, wartościowe jedzenie, ruch czy relacje społeczne, nigdy nie poczujemy się dobrze. Nasze ciało to skomplikowana maszyna, w której funkcjonowanie każdego elementu jest od siebie zależne. Dopiero świadomość o tym wzajemnym oddziaływaniu i zrozumienie mechanizmów, którymi możemy sterować, pomoże nam prowadzić świadome życie, w zgodzie z naszą fizjologią.

Zdrowie człowieka to obszerne i ciekawe zagadnienie – sprawdź, jaka książka będzie najciekawsza dla Ciebie.

Co czytelnicy znajdą w kategorii "Zdrowie i uroda"?

Oferta księgarni internetowej Vivelo obfituje w pozycje poświęcone budowaniu zrównoważonego stylu życia i szerzeniu świadomości o zagrożeniach rozwijającej się technologii na naszą psychikę. Dowiesz się, jak stres wpływa na organizm oraz jakie znaczenie ma dieta na nasze samopoczucie, kondycję i wydajność umysłu.

Kategoria "Zdrowie i uroda" zabierze Cię w podróż przez najnowsze odkrycia medycyny, ziołolecznictwo, praktyki holistyczne, a także przybliży praktyczne aspekty pracy nad ciałem i umysłem. Książki związane z tematem żywienia, sportu, medycyny profilaktycznej oraz alternatywnych metod leczenia zapewnią Ci solidną dawkę wiedzy i porad, które według potrzeb, możesz stopniowo wprowadzać w swoją codzienność. Dowiesz się, jak radzić sobie z różnymi chorobami zarówno za pomocą tradycyjnych metod, jak i przez dietoterapię czy zioła. Dostępne u nas poradniki podpowiedzą Ci, w jaki sposób wprowadzić aktywność fizyczną do swojej codzienności i jakie korzyści wniesie do Twojego życia.

W Vivelo znajdziesz pozycje przybliżające techniki relaksacyjne, mindfulness i inne sposoby na utrzymanie równowagi psychicznej w obliczu wyzwań XXI wieku. Nie brakuje tu literatury dedykowanej osobom z rodzin dysfunkcyjnych, które poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania i chcą pracować nad sobą.

Czytelnik może tu odkryć inspirujące historie o odzyskaniu równowagi i samorealizacji, przyswoić wiedzę umożliwiającą lepsze zrozumienie ludzkiego organizmu oraz otrzymać praktyczne porady dotyczące prowadzenia zdrowszego, radosnego życia.

Medycyna holistyczna — jak może Ci pomóc?

Medycyna holistyczna, ciesząca się popularnością w ostatnim czasie, jest podejściem, które traktuje osobę — jej ciało, umysł, duszę i otoczenie — jako spójny system. Zakłada, że różne aspekty życia jednostki są ze sobą powiązane i mają ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia.

Zamiast patrzeć jedynie objawy, stara się odnaleźć podłoże problemów zdrowotnych, ukryte np. w nawykach żywieniowych, wysokim poziomie stresu, problemach emocjonalnych, duchowych lub zaburzeniach w innych strefach życia.

Podejście holistyczne do leczenia wymaga pełnego zaangażowania w proces leczenia i skupienia na sygnałach płynących z organizmu. Nie jest to proste zadanie dla współczesnego człowieka, dlatego zachęcamy do zagłębienia tematu z pomocą dostępnych u nas poradników i książek.

 

Więcej

zdrowie i uroda

(742)

Sortuj:
 1. Zielarnia Jak czerpać ze skarbów natury
  Zielarnia Jak czerpać ze skarbów natury
  49,90 zł Special Price 31,50 zł Najniższa cena z 30 dni: 49,90 zł
 2. Spalaj się!
  Spalaj się!
  49,90 zł Special Price 34,39 zł Najniższa cena z 30 dni: 49,90 zł
 3. Sezon na zdrowie.
  Sezon na zdrowie.
  49,99 zł Special Price 30,31 zł Najniższa cena z 30 dni: 28,62 zł
 4. Joga twarzy
  Joga twarzy
  44,99 zł Special Price 26,94 zł Najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł
 5. Uzależnienie w rodzinie
  Uzależnienie w rodzinie
  39,90 zł Special Price 24,76 zł Najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł
 6. Opanuj cukrzycę
  Opanuj cukrzycę
  49,99 zł Special Price 29,79 zł Najniższa cena z 30 dni: 49,99 zł
 7. Co i jak? Dlaczego ludzie chorują?
  Co i jak? Dlaczego ludzie chorują?
  29,99 zł Special Price 18,96 zł Najniższa cena z 30 dni: 15,18 zł
 8. Jak dbać o skórę z problemami
  Jak dbać o skórę z problemami
  59,90 zł Special Price 35,25 zł Najniższa cena z 30 dni: 59,90 zł
 9. Zdrowie, energia, lekkość Błonnikowy program dla jelit
  Zdrowie, energia, lekkość Błonnikowy program dla jelit
  52,90 zł Special Price 31,69 zł Najniższa cena z 30 dni: 30,40 zł
 10. Halt
  Halt
  39,99 zł Special Price 24,26 zł Najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
 11. Happy detoks
  Happy detoks
  54,90 zł Special Price 32,04 zł Najniższa cena z 30 dni: 54,90 zł
na stronę