Podręczniki do szkoły podstawowej

W naszej księgarni internetowej Vivelo.pl możesz kupić najtańsze podręczniki do szkoły podstawowej do poszczególnych przedmiotów (również nieobowiązkowych). W szerokiej ofercie posiadamy pomoce naukowe dedykowane do wszystkich klas, włączając materiały edukacyjne przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi tytułami.

Tanie podręczniki szkolne

Na Vivelo.pl znajdziesz tanie podręczniki szkolne, które są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej dotyczącym podstawy programowej dla danej klasy. Dzięki temu dzieci i ich rodzice mogą mieć pewność, że zakupione w naszej księgarni pozycje pomogą sprawnie realizować program nauczania.

Wśród wydawnictw, które posiadamy w ciągłej sprzedaży, znajduje się Wydawnictwo Szkolne PWN, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, Wydawnictwo Nowa Era, Wydawnictwo MAC Edukacja. Dostępne są u nas zarówno podręczniki z tych wydawnictw, jak i ćwiczenia, repetytoria oraz zestawy zadań. Wszystkie wymienione pozycje oferujemy w atrakcyjnych cenach, z dostawą pod wskazany adres.

Nauka jest niezwykłą przygodą, która kusi dzieci do odkrywania nieznanych ścieżek i otwiera przed nimi nowe horyzonty. Podręczniki do szkoły podstawowej odgrywają w tym procesie niezwykle ważną rolę, ponieważ są jak magiczne mapy prowadzące w kierunku "wielka przygoda". Bez dobrze zredagowanych i atrakcyjnych wizualnie podręczników, które są nieocenioną pomocą, zdobycie tej wiedzy byłoby dużo mniej fascynujące.

Vivelo.pl — dobra księgarnia internetowa z podręcznikami do szkoły podstawowej

Część podręczników do podstawówki zapewnia szkoła. W takim przypadku uczeń nie otrzymuje ich na własność, są mu jedynie wypożyczone na dany rok szkolny. Co w przypadku, gdy podręcznik się zgubi lub zniszczy, lub w sytuacji, gdy dziecko chce robić w nim notatki? Mając na uwadze te ewentualności, warto, aby każdy posiadał swój własny podręcznik.

Ponadto szkoła podstawowa nie zapewnia podręczników do wszystkich przedmiotów nieobowiązkowych, zwłaszcza do nauki języka angielskiego lub innego obcego, religii oraz innych przedmiotów nieobowiązkowych. Wszystkie znajdziesz na Vivelo.pl. Pamiętaj o tym, że książki z naszej oferty są zgodne z nową podstawą programową.

Aby ułatwić uczniom zdobywanie wiedzy, niektóre książki posiadają dodatkowe pomoce naukowe. Są to m.in. dołączone płyty CD, plansze, zbiory kart pracy, mapy, tablice. Wszystko, to czyni dane podręczniki bardziej atrakcyjnymi dla uczniów. Wiele z nich wyróżnia się również kolorową szatą graficzną, licznymi ilustracjami, grafikami oraz rysunki.

Szkoła podstawowa — o czym pamiętać kupując podręczniki?

Podczas kupowania podręczników do szkoły podstawowej istnieje kilka istotnych rzeczy, o których warto pamiętać. Po pierwsze, należy zawsze sprawdzić listę podręczników wydaną przez szkołę lub nauczycieli danego przedmiotu. To zapobiegnie zakupowi niepotrzebnych materiałów. Po drugie, zwróć uwagę na aktualność wydań. W niektórych przedmiotach, takich jak biologia, geografia czy matematyka, zmiany mogą być częste, więc warto upewnić się, że treści zawarte są jak najbardziej aktualny.

W zależności od profilu klasy lub szkoły mogą być wymagane również różne poziomy rozszerzenia danych przedmiotów. Dlatego warto również zwrócić uwagę na to, czy dany podręcznik jest na poziomie podstawowym, czy rozszerzonym.

Na Vivelo.pl znajdziesz wszystkie podręczniki dla uczniów szkół podstawowych! Mamy ogromny wybór pozycji, więc niezależnie od tego, czego potrzebujesz, na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

 

 

Więcej
Kategorie i filtry

Książki i podręczniki do szkoły podstawowej

(27)

Sortuj:
 1. Religia 2 Podręcznik z ćwiczeniami Część.2 - Chcemy poznać Pana Jezusa
  Religia 2 Podręcznik z ćwiczeniami Część.2 - Chcemy poznać Pana Jezusa
  25,50 zł Special Price 21,81 zł Najniższa cena z 30 dni: 25,50 zł
 2. Religia 2 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1 - Chcemy poznać Pana Jezusa
  Religia 2 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1 - Chcemy poznać Pana Jezusa
  22,90 zł Special Price 20,14 zł Najniższa cena z 30 dni: 22,90 zł
 3. Religia sp.3 Pan Jezus nas karmi. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 2- nowość
  Religia sp.3 Pan Jezus nas karmi. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 2- nowość
  26,50 zł Special Price 22,21 zł Najniższa cena z 30 dni: 26,50 zł
 4. Liga Zadaniowa 30 lat konkursu matematycznego
  Liga Zadaniowa 30 lat konkursu matematycznego
  60,00 zł Special Price 37,10 zł Najniższa cena z 30 dni: 60,00 zł
 5. Religia 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1
  Religia 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1
  24,90 zł Special Price 21,71 zł Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł
 6. Religia 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 2
  Religia 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 2
  27,50 zł Special Price 23,53 zł Najniższa cena z 30 dni: 27,50 zł
 7. Ortografia bez tajemnic
  Ortografia bez tajemnic
  14,99 zł Special Price 11,91 zł Najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
 8. Celujący z ortografii
  Celujący z ortografii
  14,99 zł Special Price 11,91 zł Najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
 9. Matma inaczej Kodowanie
  Matma inaczej Kodowanie
  34,00 zł Special Price 22,04 zł Najniższa cena z 30 dni: 34,00 zł
 10. Pierwszoteścik Testy kompetencji dla klasy 1
  Pierwszoteścik Testy kompetencji dla klasy 1
  16,99 zł Special Price 10,62 zł Najniższa cena z 30 dni: 8,91 zł
 11. Teścik przed klasą 4 Testy kompetencji dla klas 1-3
  Teścik przed klasą 4 Testy kompetencji dla klas 1-3
  16,99 zł Special Price 10,62 zł Najniższa cena z 30 dni: 8,91 zł
Strona
na stronę