Książki o marketingu

Marketing to sztuka i nauka o skutecznym docieraniu do klientów, zrozumieniu ich potrzeb oraz budowaniu wartościowych relacji. Książki o marketingu są nieocenionym źródłem wiedzy, które pomagają zrozumieć, jak efektywnie tworzyć treści do kampanii reklamowych, budować marketing internetowy czy prowadzić media społecznościowe na dynamicznie zmieniającym się rynku. Dzięki nim można zgłębić tajniki strategii marketingowej, odkryć nowoczesne narzędzia i techniki do pozyskiwania nowych klientów oraz poznać niezmienne prawa marketingu. Najlepszych książek o marketingu szukaj w księgarni online Vivelo.

Książki o marketingu i mediach społecznościowych

Publikacje o marketingu uczą analizy rynku, identyfikować potrzeby klientów, podejmowania decyzji w zakresie marketingu oraz public relations. Dodatkowo, uczą, jak mierzyć efektywność działań marketingowych w swojej firmie i optymalizować je na podstawie zebranych danych.

Praktycznych wskazówek warto szukać w "Mity marketingowe", w której autor wyjaśnia przystępnym językiem o sposobach kształtowania wizerunku firmy, opierając się o współczesne teorie: marketing treści czy marketing relacji. Obowiązkowa lektura to "Przyczepne historie" wydawnictwa MT Biznes. Jest to świetna pozycja, jeśli chcesz nauczyć się, jak lepiej dotrzeć do klienta i sprawić, aby Twój przekaz zapadał w pamięć odbiorcy. Książka braci Heath to bez wątpienia obowiązkowa pozycja dla każdego marketera.

Działając we własnej firmie, warto przeczytać "Marketing w twojej firmie". W dzisiejszym świecie, gdzie decyzje zakupowe są podejmowane pod wpływem social mediów, dobry marketing internetowy jest podstawą sukcesu. Książka w przystępny sposób tłumaczy, w jaki sposób prowadzić skuteczną komunikację marketingową w social mediach. 

Książki o marketingu pomagają zbudować silną markę i sprzedawać skutecznie swoje produkty. Najlepsze książki o marketingu znajdziesz w zbiorach księgarni internetowej Vivelo.

Książki o różnej dziedzinie marketingu — content marketingu, marketingu medialnym i marketingu relacji

W dzisiejszym świecie biznesu, efektywne strategie marketingowe są kluczem do sukcesu każdej firmy. Content marketing, marketing medialny i marketing relacji to trzy podstawowe podejścia, które pomagają w budowaniu trwałych więzi z klientami. Content marketing polega na dostarczaniu wartościowych treści, które przyciągają i angażują odbiorców. Marketing medialny wykorzystuje kanały komunikacyjne, aby dotrzeć do szerokiej publiczności. Natomiast marketing relacji skupia się na tworzeniu długotrwałych relacji z klientami poprzez personalizację i wysoką jakość obsługi. Książki o marketingu i content marketingu znajdziesz w księgarni internetowej Vivelo.

Wydawnictwo Naukowe PWN udostępnia "Content marketing i social media". W książce znajdziemy, jak kreować social media marketing i budować markę w mediach społecznościowych. Jest to świetna lektura, jeśli zajmujesz się marketingiem, content marketingiem lub public relations. Kolejna książka tego wydawnictwa to "Mity PR-u". Jej autor tłumaczy, czym jest public relations, przytaczając najczęstsze mity. 

Książki o marketingu — obowiązkowe pozycje dla studentów, biznesmenów i marketerów 

W dzisiejszych czasach, skuteczne prowadzenie firmy opiera się na marketingu internetowym oraz tworzeniu wartościowych kampanii reklamowych.

Pozycja warta przeczytania to "Marketing" wydawnictwa MT Biznes. Książka Tracy Briana stanowi biblię marketingu, która zawiera 21 wskazówek marketingowych do zastosowania we własnej firmie od zaraz. Dla każdego marketera publikacja "Marketing 5.0" to lektura obowiązkowa. Książka napisana przez specjalistów marketingu, uczy jak skutecznie sprzedawać poprzez uatrakcyjnienie komunikacji.

Więcej

Książki o marketingu

(145)

Sortuj:
 1. Steve Jobs. Sztuka prezentacji.
  Steve Jobs. Sztuka prezentacji.
  54,99 zł Special Price 37,65 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,99 zł
 2. Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)
  Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)
  44,90 zł Special Price 28,35 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,90 zł
 3. Strategia Umami
  Strategia Umami
  64,90 zł Special Price 53,66 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,90 zł
 4. SEO marketing.
  SEO marketing.
  59,90 zł Special Price 37,82 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,90 zł
 5. Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce
  Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce
  54,90 zł Special Price 45,39 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,90 zł
 6. Zakamarki marki
  Zakamarki marki
  54,90 zł Special Price 34,33 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,90 zł
 7. Wizerunek
  Wizerunek
  68,00 zł Special Price 50,27 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,00 zł
 8. Mity marketingowe
  Mity marketingowe
  69,00 zł Special Price 49,47 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,00 zł
 9. Transformacja cyfrowa
  Transformacja cyfrowa
  89,00 zł Special Price 67,90 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł
 10. Psychologia poznawcza w praktyce
  Psychologia poznawcza w praktyce
  79,00 zł Special Price 60,26 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł
 11. Koniec globalnego kryzysu finansowego
  Koniec globalnego kryzysu finansowego
  49,00 zł Special Price 37,38 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,00 zł
 12. E-marketing
  E-marketing
  99,00 zł Special Price 75,52 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł
na stronę